Partnerzy

Nasi Partnerzy to firmy stanowiące wizytówkę polskiego internetu – wspólnie z nimi tworzymy nowoczesną platformę dostępu do usług internetowych.

klublekarzy.pl

KlubLekarzy.pl to pierwsza internetowa społeczność polskich lekarzy każdej specjalizacji medycznej. Zamknięta formuła rejestracji oznacza możliwość uczestnictwa w społeczności tylko profesjonalistów branży medycznej. KlubLekarzy.pl powstał, aby udostępnić środowisku medycznemu w Polsce miejsce do wymiany opinii, a także prezentacji osiągnięć i dotychczasowych doświadczeń w praktyce lekarskiej.
www.klublekarzy.pl

przypadkimedyczne.pl

Portal PrzypadkiMedyczne.pl jest adresowany do lekarzy, ratowników, pielęgniarzy, studentów nauk medycznych, przyszłych żaków medycyny oraz wszystkich entuzjastów medycyny. Kluczową formą artykułów zamieszczanych na portalu są przypadki-quizy, których ideę można wyrazić hasłem: zbierz wywiad, zleć badania, postaw diagnozę!
www.przypadkimedyczne.pl

esaprojekt.pl

ESAProjekt jest jednym z czołowych producentów kompleksowych szpitalnych systemów informatycznych (oprogramowanie OPTIMed), oprócz tego świadczy usługi informatyczne dla klientów
korporacyjnych i instytucjonalnych innych sektorów branżowych działając w kilkudziesięciu jednostkach na terenie Polski. Misją firmy jest osiąganie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów poprzez dostarczanie im kompleksowej usługi w zakresie nowoczesnych i wysokich jakościowo rozwiązań informatycznych, począwszy od analizy potrzeb i konsultacji przedwdrożeniowych, poprzez dostawę i instalację oprogramowania, po szkolenie personelu oraz wsparcie techniczne. W ramach współpracy partnerskiej firmy ESAProjekt i portalu Zapiso.pl stworzyliśmy skierowany do placówek medycznych pakiet OPTIMed-Zapiso.
www.esaprojekt.pl

netcentersolution.pl

NetCenter Solution to zespół doświadczonych specjalistów od społeczności w Internecie, który kształtuje wizerunek reprezentując marki w dyskusjach internautów w Social Media zgodnie z mottem przewodnim: “Wykorzystaj siłę społeczności…”
www.netcentersolution.pl

kurierfryzjerski.pl

KurierFryzjerski.pl to portal fryzjerski zawierający najnowsze wiadomości branżowe, czyli wszelkie informacje niezbędne i pomocne w codziennej kreatywnej pracy fryzjera. Portal powstał wokół czasopisma branży fryzjerskiej i kosmetycznej Kurier Fryzjerski, na łamach którego zamieszczane są aktualne kolekcje światowych stylistów, techniki strzyżeń i koloryzacji, relacje z imprez targowych i szkoleń, wywiady oraz prezentacje firm działających w branży.
www.kurierfryzjerski.pl

akademiasilog.pl

AkademiaSilog to centrum szkoleniowe oferujące liczne warsztaty z Hair Tattoo, koloryzacji, nowoczesnych technik strzyżenia i czesania, a dodatkowo praktyki i staże zawodowe. AkademiaSilog to również profesjonalne usługi fryzjerskie oraz kosmetyka i pielęgnacja twarzy i dłoni.
www.akademiasilog.pl

sportowespotkania.pl

SportoweSpotkania.pl to portal społecznościowy dla wszystkich pasjonatów różnych dyscyplin fizycznych, którego główną ideą jest umożliwienie wszystkim zalogowanym użytkownikom kontaktowania się z innymi gracza, rezerwację obiektów on-line, dodawanie ogłoszeń i przeglądanie bieżących wydarzeń sportowych.
www.sportowespotkania.pl

lokter.pl

Lokter.pl to portal, który umożliwia wyszukiwanie oraz publikowanie informacji o tym, co dzieje się w najbliższej okolicy publikującej osoby. To serwis współtworzony przez jego użytkowników, którzy dodając miejsca, wpisując aktualności i informując o ciekawych imprezach decydują, jak inni widzą ich okolicę. Lokter.pl działa również jako wersja mobilna na telefonach komórkowych. Dodatkowo odwiedzając ulubione miejsca użytkownicy mogą, dzięki Lokter.pl, zdobyć odznakę Szeryfa, która upoważnia do różnego rodzaju promocji oraz zniżek. Lokter.pl to także liczne konkursy, w których można wygrywać ciekawe nagrody…
www.lokter.pl